KAYFED YÖNETİMİ OLARAK VASİP ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİK

Kayseri Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu Başkanı ve TÜMKAYDER Genel Başkanı Muhammed Ali Temel, İstkayder Kurucu Başkanı Fikret Şahin, Büyükçekmece Kayserililer Derneği Başkanı Fatih Uzun ve beraberindeki STK yöneticileri, İstanbul Valisi Vasip Şahin’i makamında ziyaret ettiler.

Federasyonumuz Yönetim Kurulunun kendilerini tanıtması ile başlayan görüşme, Genel Başkan Muhammed Ali TEMEL’in, KAYFED’in kuruluşundan bu güne kadar yüklenmiş olduğu misyon ve günümüze kadar gerçekleşen ve önümüzdeki süreçler içerisinde gerçekleştirmeyi düşündükleri projeler hakkında bilgi vererek, federasyonun vizyonu hakkında bilgilendirme yapmaları şeklinde devam etmiştir. Federasyona bağlı derneklerin gelişimlerini tamamlayıcı ve motivasyonlarını artırıcı hazırlanan projeleri sunan heyetimiz, söz konusu projelerin uygulamaya alınabilmeleri için Valimizin desteğine ihtiyaçlarını olduğunu ifade ederek sözlerini tamamlamışlardır.

Sayın Valimiz Vasip Şahin beyefendiye bizlere göstermiş oldukları samimiyet ve misafirperverlik için çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir