Ak Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Abdullah Küçükoğlu ile kahvaltıda buluştuk

İSTKAYDER (İstanbul Kayseri İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği) Başkanı Fikret Şahin, Ak Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Abdullah Küçükoğlu ile Avcılar’da yaşayan Kayserilileri kahvaltıda buluşturdu. İSTKAYDER Başkanı İnş. Müh. Fikret Şahin’in ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe, İSTKAYDER üyelerinin yanında çok sayıda Kayserili Avcılar sakini katıldı.

Avcılar Monezza Otel’de düzenlenen kahvaltı programına Avcılar Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Abdullah Küçükoğlu, MHP Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Ahmet Savaş Çolak, İSTKAYDER Başkanı Fikret Şahin, İSTKAYDER Başkan Yardımcısı Fatih Uzun ve basın mensupları katıldı.

fikret-sahin-abdullah-kucukoglu-istkayder

Kahvaltının ardından programın ev sahipliğini yapan İSTKAYDER Başkan Yardımcısı Fatih Uzun açılış konuşması gerçekleştirdi. İSTKAYDER Başkanı Fikret Şahin ise konuşmasında Develili hemşerisi Abdullah Küçükoğlu’nu katılımcılara tanıtarak, şahsı ve derneği adına destek açıklamasında bulundu.

Ardından söz alan Ak Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Abdullah Küçükoğlu, dernek üyeleri ve misafirlere teşekkür ederek seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Konuşmasında Avcılar’ı 50 yıl öteye taşıyacak projeler hazırladıklarının altını çizen Küçükoğlu, şu açıklamalarda bulundu:

ak-parti-belediye-baskan-adayi-abdullah-kucukoglu-istkayder
“Avcılar’da en önem verdiğimiz proje kentsel dönüşüm olacak. Avcılar’da sağlam binalar, güçlü yarınlar mottosuyla çıktığımız yolda, eğer nasip olurda başkanlık görevine layık görülür isek bölgede bulunan eski yapı stokunu yenilemek ilk işimiz olacak. Avcılar’da halen 99 depreminden önce inşa edilmiş binalar var. Zemin etütleri yapılmamış, mühendislik hizmeti alınmamış, inşaatında deniz kumu kullanılmış, gerekli beton kalitesine sahip olmayan binaları hızlı bir şekilde dönüştürmek için gerekli planlamaları yaparak hızlı bir şekilde yenileyeceğiz. Komşularımızı rahat ettirmek için daha ucuz maliyetle, hızlı dönüşümü sağlamak adına +1 kat imkânı sunacağız. Komşularımızın desteği ile Avcılar’a Ak belediyeciliği getirmek istiyoruz. Avcılar’ı hak ettiği noktaya taşımak adına gereken her türlü çalışmanın yapılacağının sözünü veriyoruz. Sizlerden de çıktığımız bu hayırlı yolda destek vermenizi bekliyoruz.”

Haber: Meltem Suzan ZEKİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir