Kayseri Tanıtım Günleri Etkinliğinin Tanıtım Toplantısı Yapıldı

İSTKAYDER & KAYFED iş birliğiyle organize edilen Kayseri Tanıtım Günleri etkinliğinin ilk sunumu, 24 Ekim 2022 tarihinde İstanbul Topkapı Uranüs Otel’de düzenlenen yemekli toplantı ile gerçekleştirildi. Toplantıya İSTKAYDER Başkanı Fikret Şahin, KAYFED Başkanı Muhammed Ali Temel, KAYFED Başkan Yardımcısı Yunus Bostancı, Büyükçekmece Kayserililer Derneği Başkanı Fatih Uzun, İSTKAYDER ve KAYFED yönetim kurulu üyeleri ile İstanvul’da bulunan Kayseri İlçe Dernekleri’nin yöneticileri katıldılar.

Açılış konuşmasını yapan İSTKAYDER Başkanı Fikret Şahin ve KAYFED Başkanı Muhammed Ali Temel, Kayseri Tanıtım Günleri etkinliğinin tüm gelirinin İstanbul’da öğrenim görmekte olan Kayserili üniversite öğrencilerine burs desteği olarak aktarılacağını belirterek etkinliğin, Kayseri’yi tanıtmaktan daha öte bir anlam ifade ettiğini vurguladılar.

istkayder-fikret-sahin-meltem-suzan-zeki-seyma-demirbay-kayseri-tanitim-gunleri

İstanbul’da bulunan tüm Kayseri il ve ilçe derneklerinin başkanlarının katıldığı toplantıda, 8-11 Aralık tarihleri arasında Yenikapı’da gerçekleştirilecek olan Kayseri Tanıtım Günleri’nin sunumu yapıldı. Sunumun sonunda Kayseri il ve ilçe dernek başkanlarına tek tek söz verilerek organizasyon hakkındaki görüşleri ve önerileri soruldu. Dernek başkanları ile yapılan istişarenin sonuçları yeni düzenleme ile organizasyon şemasına eklendi. Tüm dernek başkanları, İstanbul Yenikapı’da ilk kez gerçekleştirilecek olan Kayseri Tanıtım Günleri etkinliğinin fikir sahibi İSTKAYDER Başkanı Fikret Şahin’e teşekkürlerini ileterek üzerlerine düşen her türlü görevi yerine getireceklerinin sözünü vererek desteklediler.

HABER: Meltem Suzan ZEKİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir